آلبوم مرثيه آفتاب برگزيده‌اي از برنامه‌هاي راديوئي ايام درگذشت امام خميني از اولين لحظه اعلام تا چهلم است كه در سال 1369 طي دو حلقه نوار صوتي توسط انتشارات سروش  منتشر شده است. در اين مجموعه قطعات ادبي و اشعار رثائي  في‌البداهه و بدون نوشته اجرا شده است.

آلبوم « پرده‌نشين» محتوي منتخبي از اشعار حضرت امام خميني (ره) در قوالب گوناگون است كه با اجراي  اركسترهاي بزرگ كلاسيك و سنتي با تركيب آواز و ترانه و اجراي كر به همراه تكنوازي نوازندگان طراز اول ايراني و خارجي با سازهاي مختلف در سال 1373تهيه و اجرا و در سال 1391 منتشر شده است.

آلبوم شعر و زندگي شهريار حاصل اختصاري ده‌ها ساعت گفتگوي ضبط شده با استاد زنده‌ياد است كه در سال 1370 طي دو حلقه نوار صوتي به مناسبت سومين سالگرد درگذشت معظم‌له توسط انجمن موسيقي وزارت فرهنگ منتشر شد و اينك به‌طور ديجيتال طي يك آلبوم حاوي دو لوح فشرده آماده شده است.

آلبوم شعر و زندگي شهريار حاصل اختصاري ده‌ها ساعت گفتگوي ضبط شده با استاد زنده‌ياد است كه در سال 1370 طي دو حلقه نوار صوتي به مناسبت سومين سالگرد درگذشت معظم‌له توسط انجمن موسيقي   وزارت فرهنگ منتشر شد و اينك به طور ديجيتال طي يك آلبوم حاوي دو لوح فشرده آماده شده است.

آلبوم شعر و زندگي ملامحمد فضولي بغدادي شاعر سه زباني ساكن كربلا در قرن دهم هجري حاوي برگزيده‌اي از اشعار آن  شاعر در قوالب گوناگون است كه به مناسبت برگزاري كنگره جهاني فضولي در سال 1378 طي دو حلقه نوار صوتي به دو زبان تركي و فارسي منتشر شده است.

 

آلبوم زين قند پارسي  با احتواء  دائره‌المعارف تاريخي ، جغرافيائي،فرهنگي ،هنري و لهجه‌شناسي قلمرو زبان فارسي در جهان مي‌باشد. اين اثر در سال 1375  به مناسبت برگزاري نمايشگاه كتاب با شعار (زبان فارسي ميراث مشترك ماست) طي دو حلقه نوار صوتي منتشر شده است

آلبوم وداع اثر موسيقيائي بر روي مثنوي بلند عاشورائي    مرحوم عمان ساماني ثمره هنروري‌هاي م. ميرزماني و ح. سراج  با اكستر بزرگ مي‌باشد. بخشي از اشعار اين مثنوي دكلمه و در سال 1381 طي دو لوح فشرده منتشر شده است. كل اثر با كليك بر روي دگمه فوق از سايت خواننده  قابل  دسترسي مي‌باشد.